۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
در جلسه شورای اداری بر تقویت خدمات رسانی به شهروندان تاکید شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ مهندس علی اکبر اسماعیل آبادی سرپرست شهرداری شهریار در جلسه شورای اداری که با حضور رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر حراست، معاونین، مدیران مناطق و نواحی، روسای سازمان ها، مدیران واحدها، برگزار شد بر ارتقاء خدمت رسانی به شهروندان و تقویت قانمونمداری و برنامه ریزی مناسب بر توسعه و عمران شهری تاکید کرد. سرپرست شهرداری شهریار در این نشست گفت؛ با اشاره به لزوم اجرای دقیق و درست وظایف  محوله بر خدمت رسانی مستمر به شهروندان تاکید نمود و پیگیری و اجرای طرح ها و برنامه های مصوب را مهمترین وظیفه مدیران عنوان کرد. اسماعیل آبادی همچنین در خصوص ارتقاء انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز ، پیگیری موضوع  مترو، پاسخ سریع استعلامات و برگزاری جلسه درآمد در خصوص تحقق بودجه تاکید نمود .

وی افزود : بر خود لازم می دانم از حسن اعتماد اعضای شورای شهر و سپس از تلاشهای شهردار و پرسنل خدوم شهرداری که در جهت توسعه و‌عمران شهری تلاش کردند قدردانی کنم.

در ادامه این نشست معاونین و مدیران نیز با بیان مسائل و موضوعات موجود نسبت راهکار های موجود در جهت مرتفع شدم آنها سخنانی را بیان کردند.

تاریخ:
1402/03/11
تعداد بازدید:
621
منبع:
Powered by DorsaPortal